telefon: 737 405 434

--- PRONAJATO ---

pronájem

Typ nemovitosti:

Nebytové prostory

Dispozice:

Lokalita:

Praha 10

Cena:

37 170 Kč

ID nabídky:

W0684_PLU12 - Pronajato

Jedná se o pronájem nebytové jednotky, 105 m2 s přístupem z ulice, která se nachází v přízemí a v suterénu cihlového domu po kompletní rekonstrukci, Vršovice, ul. 28. pluku.
Do nebytového prostoru je přístup jak z ulice, tak z domu, suterén je přístupný točitým schodištěm z jednotky, kde je z části prosklená podlaha, aby bylo při vstupu vidět do suterénního prostoru. Součástí nebytové jednotky je zázemí - sociální místnost se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, příprava na kuchyňskou linku, nový sklep. V suterénu je vybudována rekuperační jednotka (zdravé a úsporné větrání) a je možnost vybudování dalšího sociálního zařízení. Vytápění v obou podlažích je podlahové s napojením na plynový kotel. Možnost využití - obchod, služby, cukrárna, vinotéka a pod.
Dům se nachází v lokalitě s výbornou dopravní dostupností - zastávka autobusu u domu, pár zastávek st. metra A nám. Míru a Želivského. Cena nájmu 37.170,- Kč + DPH, služby cca 1.200,- Kč, elektřina a plyn cca 3.500,- Kč, jistota 45.000,- Kč, provize RK 37.170,- Kč.
Bližší podrobnosti poskytneme při osobním jednání.
Průkaz energetické náročnosti budovy je k dispozici v kanceláři.

Vytisknout
Napsat zprávu
Poslat dotaz

www.koristkova-reality.cz 2013
| ODKAZY | Nemovitosti na prodej: Realitní kancelář: Internet:
Byty na prodej
Nebytové prostory na prodej
Domy na prodej
Chalupy, penziony, chaty na prodej
Byty k pronájmu
Kontakt
Facebook
Seznam / Firmy.cz
Zásady ochrany osobních údajů


login       webmaster