telefon: 737 405 434

Prodej ubytovací zařízení, pozemek 2114 m2, Křenice

prodej

Typ nemovitosti:

Nebytové prostory

Dispozice:

Lokalita:

Praha - východ

Cena:

23 000 000 Kč

ID nabídky:

W0688_SV

Jedná se o prodej souboru nemovitostí na pozemku 2114 m2 do osobního vlastnictví, v obci Křenice, okres Praha – východ.
Možnost využití - vhodné pro zařízení hotelového typu nebo domov seniorů a pod. Soubor zahrnuje dva rodinné domy 5+kk o užitné ploše 175 m2 každý, prosklená budova pro wellness služby (ve stavu před dokončením) a zasíťovaný pozemek 964 m2 pro možnost výstavby další dvoupodlažní budovy (smíšená stavba). Dům A je kompletně dokončený včetně luxusního nadstandardního vybavení, nábytek je vyroben na míru; dům B je před dokončením (nutnost dovybavit - schodiště, dveře, jinak veškeré vybavení je již k dispozici). Domy jsou postaveny a vybaveny moderními technologiemi - propojené garáže, rekuperační systém, solární baterie, energetická náročnost budov je ve třídě A. Celý areál je oplocený vysokým plotem 2,2 m. Soubor budov má velký potenciál pro různé komerční využití.
Obec Křenice se nachází ve vzdálenosti 5 km od okraje hlavního města Praha a v bezprostřední vzdálenosti na sever od obce Říčany, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Výborná dopravní dostupnost - autobusy PID na metro A st. Depo Hostivař nebo metro B st. Černý Most.
V blízkém okolí se nachází přírodní parky Rokytka a Klánovice, zámky Koloděje a Uhříněves, aquapark Čestlice a další. Vice informací poskytneme na dotaz v RK.

Vytisknout
Napsat zprávu
Poslat dotaz

www.koristkova-reality.cz 2013
| ODKAZY | Nemovitosti na prodej: Realitní kancelář: Internet:
Byty na prodej
Nebytové prostory na prodej
Domy na prodej
Chalupy, penziony, chaty na prodej
Byty k pronájmu
Kontakt
Facebook
Seznam / Firmy.cz
Zásady ochrany osobních údajů


login       webmaster