telefon: 737 405 434

Nový mezonet 3+kk,109 m2, OV, Praha 1 - Nové Město

prodej

Typ nemovitosti:

Byty na prodej

Dispozice:

3+kk

Lokalita:

Praha 1

Cena:

16 400 000 Kč

ID nabídky:

W0629_DD71

Nabízíme k prodeji příjemný byt 3+kk v jedinečném projektu Palác Dlážděná v samém srdci Prahy. K bytu náleží sklepní kóje. Orientace bytu je na západ. Celková výměra bytu je 109,2 m2. Je zde možnost přikoupit 2x garážové stání.

Luxus, elegance, přepych a výjimečnost. To budou slova, která vás budou napadat pokaždé, když vstoupíte do Paláce Dlážděná.

Dům prochází citlivou rekonstrukcí, kdy bude zachován celkový výraz uličního průčelí, které je typickým příkladem novorenesanční architektury. Pro snazší obslužnost rezidentů bude v domě nový výtah. Skutečnou oázu klidu v pulsujícím srdci hlavního města můžete okusit ve zrekonstruovaném dvorním traktu.

Lokalizace domu dokonale splňuje nároky pro aktivní život ve velkoměstě. Ulice Dlážděná přímo navazuje na ulici Hybernskou, vedoucí k Prašné bráně a nákupnímu bulváru Na Příkopě. Během několika minut se dostanete na Náměstí Republiky či Václavské náměstí, jedny z tepen pražské městské dopravy.

Ve fotogalerii najdete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnosti, a fotografie ze vzorového bytu. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři.

V tomto domě nabízíme další byty 3+kk až 5+kk i s balkonem nebo terasou.

Vytisknout
Napsat zprávu
Poslat dotaz

www.koristkova-reality.cz 2013
| ODKAZY | Nemovitosti na prodej: Realitní kancelář: Internet:
Byty na prodej
Nebytové prostory na prodej
Domy na prodej
Chalupy, penziony, chaty na prodej
Byty k pronájmu
Kontakt
Facebook
Seznam / Firmy.cz
Zásady ochrany osobních údajů


login       webmaster